به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۴ | ۹۲ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۰۷ | ۹۵ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۶۹ | ۷۰ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۶۷ | ۷۰ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۴۸ | ۶۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۰ | ۷۹ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۵۹۷ | ۸۲ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۳۸ | ۸۰ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۴ | ۸۶ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۵ | ۶۳ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۷۸ | ۷۱ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۱ | ۶۴ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۸۵ | ۷۹ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۱ | ۸۹ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۷۹ | ۹۵ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۹۵ | ۷۱ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۹۰ | ۷۱ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۳ | ۶۵ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۳۱ | ۸۰ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۴۸ | ۷۲ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۳۱۹ | ۸۸ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۶ | ۸۸ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳ | ۴۰ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۵۱ | ۸۳ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۳ | ۷۳ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۳۸ | ۸۷ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۱۵ | ۸۲ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۱۳ | ۸۱ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۳ | ۶۶ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۵۹ | ۷۰ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۶ | ۱۰۰ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۸۶ | ۷۰ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۷۲ | ۷۹ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۳۸ | ۹۲ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۰ | ۶۸ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۸ | ۹۴ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۱۰۷ | ۹۳ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۵۵ | ۷۷ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۷۴ | ۷۹ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۵ | ۶۴ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۸۳ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۸ | ۸۱ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | روان | ۴۶ | ۷۱ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۷ | ۵۷ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۲۸ | ۸۹ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱ | ۴۶ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۹۹ | ۹۳ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۶۰ | ۹۴ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۴۰ | ۸۵ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۶۵ | ۸۲ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۵۴ | ۷۷ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۹۷ | ۸۸ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۶ | ۸۵ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۵۵ | ۱۰۰ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | نیمه سنگین | ۸۵ | ۶۲ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۷۷ | ۶۱ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۷ | ۴۰ |
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۸ | ۵۰ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۵۰ | ۵۵ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۱ | ۵۴ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۰ | ۴۴ |
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۹ | ۶۲ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۱۳ | ۸۳ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۶۵۲ | ۷۶ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۲۲ | ۷۸ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۵۲ | ۸۱ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۰ | ۶۱ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۲۴ | ۸۷ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۷۸ | ۶۰ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۵ | ۱۰۱ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۴۰ | ۹۰ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۰۹ | ۹۰ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۸ | ۸۰ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۱۰ | ۹۰ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۹ | ۸۴ |
۷۶ | تهران | قرچک - ري | روان | ۲۷۶ | ۸۵ |
۷۷ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۹۰ | ۸۹ |
۷۸ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۳۹ | ۸۸ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۰۱ | ۱۰۲ |
۸۰ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۵۳ | ۹۱ |
۸۱ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۱۱۶ | ۷۲ |
۸۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۵ | ۷۴ |
۸۳ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | نامشخص | ||
۸۴ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | نامشخص | ||
۸۵ | تهران | آدران - شهريار | روان | ۱۸۴ | ۶۸ |
۸۶ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۳۳ | ۶۷ |
۸۷ | تهران | ملارد - صفادشت | روان | ۱۳۵ | ۶۳ |
۸۸ | تهران | صفادشت - ملارد | روان | ۱۱۹ | ۶۳ |
۸۹ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۱۱۷ | ۸۴ |
۹۰ | تهران | شهريار - رباط کريم | روان | ۹۲ | ۷۹ |
۹۱ | تهران | تهران - قم (قديم) | روان | ۱۵ | ۶۷ |
۹۲ | تهران | قم - تهران (قديم) | روان | ۱۲ | ۶۸ |
نظر شما